• Thu. Sep 28th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

यी राशिफल भएकाको २०२२ मा बिहे हुनेवाला छ

ByAgrim Post

Dec 17, 2021

गत वर्ष महामारीका कारण निकै कठिन रह्यो । केही सम्बन्धहरू परीक्षण गरियो, विवाह स्थगित गरियो र चिन्ताहरू उत्पन्न भए।यद्यपि, नयाँ वर्ष नयाँ भविष्यवाणी र थप आशा लिएर आउँदैछ।

निस्सन्देह, जडान प्रवाहको बारेमा चिन्ता हाम्रो दिमागमा सधैं पहिलो हुन्छ, जबकि केहीको लागि तिनीहरू वेदीमा कहिले जान्छन् भन्ने प्रश्न तीव्र छ।तल तपाईले २०२२ मा कुन राशिफलमा विवाह गर्ने भविष्यवाणीहरू पाउनुहुनेछ।

मेष

यदि तपाईं मेष राशि हुनुहुन्छ र तपाईं सम्बन्धमा हुनुहुन्छ भने, नयाँ वर्ष तपाईंका लागि भावनात्मक रूपमा फरक हुनेछ। तपाईं आफ्नो पार्टनरसँग थप जोडिनुहुनेछ, जीवन सम्बन्धको लागि बलियो आधार निर्माण गर्नुहुनेछ र विवाहको विचार तपाईंले साकार गर्न चाहनुहुने योजनाहरू मध्ये एक हुनेछ।

वृष

नयाँ वर्ष तपाईको व्यवसायमा धेरै माग रहनेछ र तपाई विभिन्न समस्याहरूमा व्यस्त हुनुहुनेछ जसले तपाईलाई केहि सोच्न एक्लै छोड्दैन! वृष राशिको लागि २०२२ मा विवाहको योजना बनाइएको छैन जबसम्म तपाईंले राम्रो जग बसाल्नुभएन र वर्षभरि आफूले चाहेको कुरा प्राप्त गर्नुहुन्न र अन्तमा आफ्नो सम्बन्धमा अर्को ठूलो कदमको बारेमा सोच्न थाल्नुहुन्न।

मिथुन

यो वर्ष तपाईंको सम्बन्ध र भावनासँग सम्बन्धित मुद्दाहरूको लागि तपाईंको वर्ष हो भनी हामी भन्छौं। रोमान्टिक हास्य आफ्नो चरम सीमामा पुग्नेछ, त्यसैले त्यहाँ एक राम्रो मौका छ कि तपाइँ धेरै तयारी र योजना बिना विवाह गर्ने निर्णय गर्नुहुनेछ, तर भावनाहरु संग।

कर्कट

2021 कम्तिमा भावनात्मक रूपमा तपाईंको वर्ष नभएको हुन सक्छ र तपाईंले निराशा वा कठिन बिछोड भएको हुन सक्छ, तर निराश नहुनुहोस् किनभने नयाँ वर्षमा तपाईंको लागि धेरै आश्चर्यहरू छन्। तपाईं अहिले अविवाहित हुन सक्नुहुन्छ, तर याद गर्नुहोस् कि २०२२ तपाईंको लागि गतिशील रूपमा आउँदैछ र एउटा नयाँ व्यक्ति प्रदान गर्दछ जससँग तपाईंले सपनाको विवाहलाई महसुस गर्न सक्नुहुन्छ।

सिंह

विवाहको एक कदम नजीकले २०२२ ल्याउनेछ। यो वर्ष तपाईंले विवाह नगर्न सक्नुहुन्छ तर तपाईंको सम्बन्ध अर्को तहमा जानेछ र हुनसक्छ यो अर्को चरणको योजना सुरु गर्ने सही समय हो जब तपाईं आफ्नो पार्टनरको नजिक पुग्नुहुन्छ र तपाईंले थप तयार महसुस गर्नुहुनेछ। ठूलो निर्णयको लागि।

कन्या राशि

यदि विवाह र परिवार निर्माण तपाईंको दिमागमा पहिले नै छ भने, यो तपाईंको वर्ष हो। यदि तपाईं सम्बन्धमा हुनुहुन्छ र सबै ठीकठाक चलिरहेको छ भने, अब यस बारे सोच्नुहोस्, ताराहरू भन्छन् यो यसका लागि आदर्श वर्ष हो!

तुला राशि

अर्को पटक दोहोरो…! यदि तिनीहरूले तपाईंलाई गत वर्ष यस्तै केहि कामना गरे भने, तिनीहरूले सायद केहि थाहा पाएका थिए! यदि तपाईं सम्बन्धमा हुनुहुन्छ भने 2022 ले तपाईंलाई विवाह गर्न लैजान्छ र यदि तपाईं स्वतन्त्र हुनुहुन्छ भने, यसले तपाईंले लामो समयदेखि खोजिरहनुभएको कुरालाई जीवन दिन्छ!

वृश्चिक

यदि तपाइँको दिमागमा बिहे गर्ने विचार अझै आएको छैन भने, तपाइँ यसलाई अर्को वर्षको लागि छोड्नु राम्रो हुन्छ। यो अहिले जाने उत्तम समय होइन। तपाईको व्यवसायमा ध्यान दिनुहोस् जसले २०२२ मा तपाईलाई धेरै ओगटेको छ र त्यसपछि भावनाहरू हेर्नुहोस् …

धनु राशि

तपाईंले लामो समय पर्खनुभयो, तपाईंले सहनुभयो किनभने परिस्थितिहरू उत्तम थिएनन् तर अब सायद समय हो! बिहेको सम्भावना धेरै नजिक छ, र २०२२ मा नहुने भए पनि तयारी सुरु हुने वर्ष हुन सक्छ! अधीर नहुनुहोस्, राम्रो हुन ढिलो हुन्छ!

मकर राशि

तपाईको राशिफल 2022 मा भावनात्मक मामिलामा धेरै अनुकूल हुनेहरूको हो। यदि तपाईं सम्बन्धविहीन हुनुहुन्छ भने, ठूलो प्रेमले तपाईंको ढोका ढकढक गर्नेछ र तपाईंलाई बिर्सनेछ कि तपाईं अहिलेसम्म बाँचेको छ, जबकि यदि तपाईं सम्बन्धमा हुनुहुन्छ भने विवाह ती चीजहरू मध्ये एक हुनेछ जुन सम्भवतः अर्को वर्ष हुनेछ।

कुम्भ राशि

तपाईं कुम्भ राशीका लागि उड्दै हुनुहुन्छ र विवाहको बारेमा सोच्नु अघि तपाईंलाई समात्न कसैको लागि गाह्रो छ, तपाईंको सम्बन्ध बलियो जग छ भनेर पुष्टि गर्नुहोस्! यदि त्यहाँ कठिनाइहरू र घर्षणहरू छन् भने, तिनीहरूलाई बेवास्ता नगर्नुहोस्, आफ्नो पार्टनरसँग समस्याहरू समाधान गर्नुहोस्, राम्रो सञ्चार र शान्तसँग सम्बन्ध स्थापित गर्नुहोस् र त्यसपछि अर्को चरणको बारेमा सोच्नुहोस्!

मिन राशि

अर्को वर्ष तपाईको लागि महत्वपूर्ण र महत्वपूर्ण हुनेछ। विवाह तपाईको लागि धेरै नजिक छैन। नयाँ वर्षमा, तथापि, यदि सम्बन्धको बारेमा शङ्काहरू छन् भने, तिनीहरू हराउनेछन्, चाहे यसको अर्थ राम्रो बिछोड वा संचार हो जहाँ तपाईंको भविष्यको सम्बन्धमा बलियो जग राखिनेछ! याद गर्नुहोस् कि जे हुन्छ राम्रोको लागि हुनेछ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *