• Sat. Sep 30th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

पुजा शर्माको दर्शकलाई ‘इमोसनल ब्ल्याकमेल’

ByAgrim Post

Mar 3, 2022

पूजाको ‘इमोसनल ब्ल्याकमेल’

पल शाहको विषयमा अभिनेत्री पूजा शमाले भने दर्शकलाई ‘इमोसनल ब्ल्याक मेल’ गरिरहेकी छन् । उनी फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ चलाउन पलका फोटो अंकित टिसर्ट लगाएर रुँदै–कराउँदै हलमा पुग्नेदेखि पल विना आफू अधुरो रहेको भन्ने समेत गरिरहेकी छन् । ‘पल निर्दोष छ’ भन्दै उनी न्यायाधीश समेत बन्ने गरेकी छन् । पलकोविरुद्ध उजुरी गर्ने नाबालिग गायिकालाई उनले उमेर हेरेर काम गर्नुपर्ने समेत बताउँदै आएकी छन् । उनले एक युट्युबरलाई दिएको अन्तर्वार्ता केटी मान्छे नाबालिग पनि हुन्छ । तर,आफ्नो उमेरमा कतिसम्म गर्नुपर्ने भनेर सोच्नुपर्छ भन्ने बताएकी छन् ।

उनले भनकी छन्, ‘उसले (नाबालिग) यो सोच्नु पर्थ्यो कि म सानै छु । पलले कपडा च्यातिदिने,जबर्जस्ती गरेको जस्तो मलाई लाग्दैन । किनकि,पल त्यस्तो क्यारेक्टरको मान्छे होइन ।’

पलमाथि लागेको बलात्कारको आरोपपछि आफूले बलात्कारको परिभाषा नै नबुझेको समेत उनले बताउँदै आएकी छन् । कलाकारलाई कानुनले आम मानिस भन्दा सम्मानजनक व्यवहार गर्नुपर्ने उनको धारणा रहँदै आएको छ । उनले दोषी प्रमाणित नहुँदै पललाई हतकडी लगाएको समेत चित्त नबुझेको धारणा समेत राख्दै आएकी छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *