• Fri. Dec 8th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

फिल्म बाहेक यस्ता कामहरु गरेर अरबपति बनेका रहेछन् सन्नी देओल, आँफैले खोले सारा रहस्य

Bydeep

Mar 8, 2022

एजेन्सी । बलिउड स्टार सन्नी देओललाई कुनै परिचयको आवश्यकता छैन । उनले आफ्नो फिल्मबाट छुट्टै पहिचान बनाएका छन् । उनका फिल्मका डायलगहरु जनताले संझि रहने छन् । सनी देओल अभिनेतासँगै निर्माता पनि रहेका छन् । उनका हरेक फिल्मले रेकर्ड बनाएका छन् । सन्नी उद्योगमा सबैभन्दा धेरै पारिश्रमिक लिने कलाकार मध्ये एक हुन् । सन्नी देओल आफ्नो समयका सबैभन्दा चर्चित अभिनेता हुन् ।

सन्नी देओललाई बलिउडको मेगास्टार मानिन्छ। सन्नी देओलका पिता धर्मेन्द्र धेरै सफल अभिनेता भए पनि सनी देओल आफ्नो कामका कारण मात्र चिनिन्छन्। फिल्मबाट ब्रेक लिए पनि सनी देओलको फ्यान फलोइङमा कमी आएको छैन ।सन्नी देओलले रोमान्टिकदेखि एक्शन हिरो र देशभक्ति सबै किसिमका फिल्मबाट दर्शकको मन जितेका छन् ।

उनले आफ्नो उत्कृष्ट अभिनय र एक्शनबाट धेरै वर्षसम्म बलिउडमा राज गरे। अहिले उनी केही फिल्ममा मात्रै देखिने भएपनि आज पनि फ्यानमा सन्नी देओलको क्रेज घटेको छैन । यसैबीच, सन्नी देओल छिट्टै फिल्म ‘गदर २’ मार्फत एकपटक फेरि ठूलो पर्दामा रमाउने खबर आएको छ ।सन्नी देओल विगत धेरै दिनदेखि फिल्मबाट टाढा थिए र सन् २०१९ मा पञ्जाबको गुरदासपुर लोकसभा सीटबाट जितेर संसदमा पुगेका थिए ।
अब सनी देओल फेरि एकपटक हेडलाइनमा छन् । यस्तो अवस्थामा उनीसँग कति सम्पत्ति छ भनेर जाँच पनि गरौ । सन्नी देओल एक पारिवारिक व्यक्ति हुन् जसको नाम कहिल्यै कुनै विवादमा जोडिएको छैन । सनी देओल आफ्नो परिवारलाई धेरै समय दिन्छन्। सनी देओलका धेरैजसो फिल्मले ब्लकबस्टर मात्र नभएर धेरै बक्स रेकर्ड पनि तोडेका छन् । सन्नी देओलको कुल सम्पत्ति ३६५ करोड छ । सन्नी देओलले आफ्नो आम्दानीको मुख्य हिस्सा फिल्ममा अभिनय गरेर वा कम्पनीका लागि विज्ञापन गरेर कमाउँछन्।

उनले एउटा फिल्ममा काम गरेबापत ५–६ करोड पारिश्रमिक लिने गरेका छन् भने ब्रान्ड प्रमोशनका लागि २ करोड पारिश्रमिक लिन्छिन् । आजको समयमा पनि सनी देओल जसरी आफ्नो अभिनयबाट अचम्मको देखाउदै छन्, त्यस अनुसार आगामी समयमा उनको कमाई ४० प्रतिशतले बढ्न सक्ने अनुमान गरिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *