• Wed. Dec 6th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

म्युजिक एल्बम सुटिङ गर्न अस्वीकार गरेपछि इन्डियन आइडलका बिजेता पवनदीप र अरुणिता कानुनी समस्यामा

ByDeayam

Mar 11, 2022

गायन रियालिटी शो ‘इन्डियन आइडल १२’ का बिजेता पवनदीप राजन र फस्ट रनर अप अरुणिता काञ्जिलाल कानुनी समस्यामा परेका छन् । अरुणिता र पवनदीपले अक्टोपस इन्टरटेनमेन्ट कम्पनीसँग म्युजिक एल्बम सुटिङ गर्न अस्वीकार गरेपछि कन्नु कम्पनीले अदालतको सहारा लिएको बताइएको छ ।

एक रिपोर्ट अनुसार, पवनदीप र अरुणिताले प्राप्त गरेको कानूनी सूचनाले भारतीय मोशन पिक्चर्स प्रोड्युसर एसोसिएसनलाई अक्टोपस इन्टरटेनमेन्ट प्रालिले सम्पर्क गरेको थियो । जसमा उनीहरूले सोनी पिक्चर्स नेटवर्क्स इन्डिया प्रालिले पवनदीप र अरुणितालाई अधिग्रहण गरेको जानकारी दिएका थिए।

अक्टोपस कम्पनीले २० वटा रोमान्टिक गीतका लागि इन्डियन आइडल २१ को विजेतालाई हस्ताक्षर गरेको बताएको छ । अक्टोपस इन्टरटेनमेन्टले पवनदीप र अरुणिताका लागि सोनी पिक्चर्ससँग गरेको सम्झौता अनुसार सोनीले दुवै कलाकारलाई सेवा उपलब्ध गराउने सहमति जनाएको छ ।

तर इन्डियन आइडलको विजेता बन्नुअघि नै यो प्रतिबद्धता दिइएको थियो । कम्पनीले धेरै पैसा खर्च गरेर एल्बम सार्वजनिक गरेको पत्रकार सम्मेलनमा घोषणा गरेको तर अहिले गीत सुटिङपछि कलाकारले निर्मातासँग सहकार्य नगरेको बताइएको छ ।

रिपोर्टका अनुसार पहिले अरुणिता र त्यसपछि पवनदीपले सोनीको प्रतिबद्धताका बावजुद छायांकनमा निर्मातासँग सहकार्य गर्न छोडे र त्यसपछि गीतको रिलिज र प्रचार गर्न अस्वीकार गरे।

सोनीलाई जानकारी गराउँदा पनि उनीहरूले कुनै कारबाही गरेनन्, तर कलाकारलाई समर्थन गरे। सोही समयमा सोनीसँग जवाफ मागेको थियो, तिनीहरूले सोनी विशेष कम्पनीको सदस्य नभएको भन्दै त्यसो गर्न अस्वीकार गरे।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *