• Thu. Sep 28th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

यु क्रेनका थप तीन सहरमा रु सको आ क्रमण

ByAgrim Post

Mar 11, 2022

कीएभ । रुसले युक्रेनका थप तीन सहरमा आ क्रमण थालेको छ । रुसले लुट्स र नीप्रो सहरमा पहिलोपटक आक्रमण गरेको बीबीसीले जनाएको छ ।

युक्रेनी सञ्चारमाध्यमहरूका अनुसार उत्तर पश्चिममा रहेको लुट्स र मध्यपूर्वमा रहेको नीप्रो सहरमा वि स्फोट भइरहेको छ । यसअघि यी दुवै सहरमा आक्रमण भएको थिएन । रुसी सेनाले यु क्रेनको दुई फरक दिशामा रहेका सहरमा आक्रमण गरेको छ ।रुसले लुट्सस्थित वायुसेनाको विमानस्थल र लडाकु विमान मर्मत गर्ने कारखानामामा वि स्फोट गरेको छ । त्यहाँको नगरप्रमुखले सबैलाई सुरक्षित स्थानमा बस्न आग्रह गरेका छन् ।

नीप्रोमा तीन स्थानमा विस्फोट भएको तस्बिरहरू युक्रेनले सार्वजनिक गरेको छ । साथै रुसी रक्षामन्त्रालयले लुट्स र अर्को पश्चिमी सहर इभानो फ्रान्किभिस्कमाथि आक्रमण गरेको पुष्टि गरेको रुसी समाचारमाध्यमले जनाएका छन् ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *