• Tue. Sep 26th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

मुस्लिम केटासँग विवाहको खबर आएपछि शत्रुघ्न सिन्हाले छोरी सोनाक्षीलाई आफ्नो अरबौको सम्पत्तिबाट साइड लगाए

Bydeep

Mar 13, 2022

बलिउड अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले छोटो समयमै आफ्नो अभिनयबाट राम्रो नाम कमाएकी छिन् । जसका कारण सोनाक्षीलाई अहिले सुपरस्टार शत्रुघ्न सिन्हाकी छोरी मात्र नभई अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाको रुपमा पनि चिनिन्छ । यसैबीच उनका बुबा शत्रुघ्नले हालै एउटा चकित पार्ने बयान दिएका छन्, जसमा उनले सोनाक्षीको करोडौंको सम्पत्तिमा कुनै हक नभएको स्पष्ट पारेका छन् ।

योसँगै यसको पछाडिको कारण पनि खुलाएका छन् । शत्रुघ्न सिन्हाले विगतमा दिएको एक अन्तर्वार्तामा सोनाक्षीले आफ्नो करोडौंको सम्पत्तिबाट एक पैसा पनि नलिने बताएकि थिईन् । उनले सोनाक्षी आत्मनिर्भर भएको बताए । उनले बलिउड उद्योगमा आफ्नो अभिनयको आधारमा धन र प्रसिद्धि कमाएका छन् । त्यसैले उनीहरूलाई कुनै कुराको कमी छैन। जसका कारण शत्रुघ्नले उनलाई सम्पत्तिको कुनै हिस्सा नदिने निर्णय गरेका छन् ।

सोनाक्षी सिन्हा आगामी दिनमा फिल्म ‘शिवम’ मा देखिदैछिन् । जसको उनका फ्यानहरुले आतुरताका साथ प्रतिक्षा गरिरहेका छन् । यसअघि अभिनेत्री अभय चोपडाको फिल्म इत्तेफाक २०१७ मा देखिएकी थिइन् । जसमा उनीसँग सिद्धार्थ मल्होत्रा र अक्षय खन्ना मुख्य भूमिकामा थिए । सोनाक्षी सिन्हाको यो फिल्मले पर्दामा खास केही देखाउन सकेन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *