• Thu. Sep 28th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

जन्ती सवार टिपर दुर्घटना:दुईको मृत्यु,२४ घाइते

ByDeayam

Mar 14, 2022

मदन भण्डारी लोकमार्गमा बिवाहको जन्ती सवार टिपर दुर्घटना हुँदा दुई जनाको मृत्यु भएको छ। दुर्घघटनामा २४ जना जन्ती घाइते भएका छन्।

दुर्घटनामा उदयपुरको कटारी नगरपालिका वडा नम्बर २ का १९ वर्षीय दीपेन्द्र कुमाल र २४ वर्षीय अजय दनुवारको मृत्यु भएको हो। जन्ती बोकेको टिपर सिन्धुलीको दुधौली नगरपालिका– ५ सिथौली र खनिया खण्डको तेश्रो पुलमा पल्टिदा उनीहरुको मृत्यु भएको हो। अन्य २४ जना जन्ती घाईते भएका छन्।

मृत्यु हुने तथा घाईते सबै उदयपुरको कटारी नगरपालिकाको रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका प्रहरी प्रबक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक बेदप्रसाद गौतमले जानकारी दिए।

जन्ती बोकेको ना.३ ख ७४९० नम्बरको टिपर दुर्घटना भएको हो। घाइते भएका मध्ये अधिकांसको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ। दुधौलीका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका अनुसार टिपरमा सवार अधिकांश कटारी नगरपालिका वडा नम्बर २ का स्थानीयवासी रहेको बताए। उनीहरुलाई उपचारका लागि कटारी अस्पतालमा उपचार भई रहेको छ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका प्रबक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक बेदप्रसाद गौतमले छिमेकी जिल्ला सिन्धुलीको बाणेगाउँबाट बेहुला बेहुली लिएर कटारीतर्फ आउँदै गरेको टिपर दुर्घटनामा परेको बताए। घटनामा टिपरभित्र सवार अन्य २४ जना जन्ती घाइते भएका छन। उनीहरु मध्ये ४ जनाको अवस्था गम्भीर छ।

चारै जनालाई थप उपचारका लागि काठमाडौं रेफर गरिएको छ। अन्यको बिराटनगर, कटारी र जिल्ला अस्पताल सिन्धुलीमा उपचार भइरहेको छ। जन्तीलाई टिपरमा पठाएर बेहुला बेहुली भने अर्कै गाडीमा आएका थिए । टिपर चालक हाल प्रहरीको नियन्त्रणमा छन।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *