• Tue. Sep 26th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

निकै खराब बानिकी रहेछिन् अभिनेत्री करिना कपुर

Bydeep

Mar 14, 2022

एजेन्सी । बलिउड उद्योगका चर्चित कलाकार मध्ये एक हुन् सैफ अली खान । उनको फ्यान फलोइङ पनि राम्रै रहेको छ । सैफ अली खानले एक से एक हिट फिल्महरु दिईसकेका छन् । हालै उनको एउटा भिडियो निकै भाइरल भइरहेको छ । यो देखेर फ्यानहरु निकै आक्रोशित देखिएका छन् । अभिनेताको यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा पनि तिब्र रुपमा शेयर भइरहेको छ । यो भिडियो प्रसिद्ध फोटोग्राफर विरल भयानीको आधिकारिक इन्स्टाग्राम अकाउन्टबाट शेयर गरिएको हो ।

भिडियो सेयर गर्दै क्याप्सनमा बेबी इज एन्ग्री लेखिएको छ । वास्तवमा, भिडियोमा सैफ अली खान छोरा तैमुरसँग देख्न सकिन्छ । भिडियो हेर्दा तैमुरले आफ्नो बुवालाई कुटपिट गरेको देख्दा रिस उठेको देखिन्छ ।जसमा सैफ खाली सामान्य मुस्कान दिँदै देखिएका थिए । दुबैको यो भिडियो निकै भाइरल भइरहेको छ । यदि दुबैको आउटफिटको बारेमा कुरा गर्दा सैफले गुलाबी टी(शर्टको साथ सेतो रंगको प्यान्ट लगाएका छन्। यसै क्रममा तैमुर पनि क्याजुअल लुकमा देखिए ।

तैमुरले सैफ अली खानलाई कुटेको देखेपछि प्रयोगकर्ताहरु निकै रिसाएका छन् । एक प्रयोगकर्ताले कमेन्ट गर्दै लेखेका छन्,– नवाब साहबको क्रोध । त्यसैले कतिपयले राम्रो पालनपोषणको नतिजा समेत भनेका छन् । । यसै क्रममा एक प्रयोगकर्ताले तैमुर ९० प्रतिशत समय रिसाएको लेखेका छन् । यति रिसाउनु ठीक होइन । जबकि अर्को प्रयोगकर्ताले लेखे कि यसलाई अलिकति शिष्टता सिकाउनुहोस् । यससँगै धेरै प्रयोगकर्ताहरूले तैमुरलाई सपोर्ट गर्दै यो उमेरमा सबै बालबालिकाले गर्ने गरेको लेखेका छन् ।

तिनीहरूले कसैलाई वा अरूलाई आफ्नो हात उठाउँछन्, किनभने तिनीहरू यसको बारेमा जान्दैनन् । अर्का एकजना प्रयोगकर्ताले लेख्दै भनेका छन्– उनी बच्चा हुँन उसलाई पनि रिसाउने अधिकार छ । यस्तै कहिले काँही करिनाले आफ्नो कामदार माथि थुक्न लगाएको भन्ने पनि आरोप खेप्नु परेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *