• Tue. Sep 26th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

कपिल शर्मासंग किन रिसाए अनुपम खेर ? लगाए यस्तो गम्भिर आरोप

Bydeep

Mar 15, 2022

एजेन्सी । फिल्म ‘द कश्मीर फाइल्स’ र टिभीको चर्चित कमेडी शो ‘द कपिल शर्मा शो’ बीचको चर्को विवाद रोकिएको देखिँदैन । के कपिल शर्माले आफ्नो शोमा फिल्म द कश्मीर फाइल्स को प्रमोशन गर्न अस्वीकार गरे ? यो देशको सबैभन्दा ठूलो प्रश्न बनेको छ, जसको फ्यानहरूले सीधा जवाफ पाएका छैनन्।

सोमबार कपिल शर्माले एक अन्तर्वार्ताको क्लिप शेयर गर्दै अनुपम खेरलाई धन्यवाद दिए । कपिलले अन्तर्वार्ताको भिडियो सेयर गर्दै क्याप्शनमा लेखेका छन्– ममाथि लगाइएका सबै गलत आरोपहरू सफा गरिदिनु भएकोमा पाजी अनुपम खेरलाई धन्यवाद, साथै सत्य नजानेर मलाई यति धेरै माया दिने सबै साथीहरूलाई पनि धन्यवाद । खुसी रहनुस, मुस्कुराई रहनुस। कपिलको क्याप्सन र भिडियोमा अनुपम खेरको कुरा सुनेपछि सबैले कमेडियनलाई क्लिन चिट दिए। तर अहिले कथामा नयाँ ट्विस्ट आएको छ ।

अनुपम खेरले कपिल शर्माको खिल्ली उडाए
अनुपम खेरले कपिलको ट्विटलाई रिट्वीट गर्दै लेखेका छन्( डियर कपिल। म चाहन्छु कि तपाईंले पूरा भिडियो पोस्ट गर्नुभयो। आधा सत्य होइन । सारा संसार मनाउदै छ, तिमीले पनि मनायौ आज राती । प्रेम र प्रार्थना सधैं। अब अनुपम खेरको यो भनाइबाट कपिलले आफूलाई स्पष्ट देखाउँदै अनुपम खेरको कुराको आधा सत्य संसारसामु राखेको देखिन्छ । जबकि कश्मीर फाइल को प्रचार को बारे मा सत्य फरक थियो।

अनुपम खेरले भिडियोमा के भने ?
कपिलले सेयर गरेको भिडियोमा अनुपम खेर भन्छन्, ‘साँच्चै भन्नुपर्दा मलाई द कपिल शर्मा शोको लागि कल आयो, तर मैले मेरो प्रबन्धकलाई भने कि यो फिल्म निकै गम्भीर छ, म यसमा जान सक्दिनँ । म यहाँ मेरो कुरा राख्न चाहन्छु। यो २ महिना अघिको कुरा हो । आउनुस् भन्यो । त्यसैले मैले सोचे कि म यस शोमा पहिले नै आएको छु र यो एक मजेदार शो हो। रमाइलो कार्यक्रम गर्न धेरै गाह्रो छ।

कश्मीर फाइलले बक्स अफिसमा राम्रो कमाई गरेको छ
अर्कोतर्फ, द कश्मीर फाइल्सको बक्स अफिसको कुरा गर्ने हो भने यो कम बजेटको फिल्मले झण्डा मच्चाइरहेको छ । फिल्मले ४ दिनमा ४२ करोड कलेक्सन गरेको छ, चाँडै कश्मीर फाइल्स ५० करोड क्लबमा प्रवेश गर्नेछ । कश्मीर फाइलले दर्शक र समीक्षकहरूबाट धेरै माया पाइरहेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *