• Thu. Sep 28th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

ज्योतिषको दाबी ! शनिको सहयोगले यी राशिहरूको भाग्य चम्कने

ByDeayam

Mar 20, 2022

शनिको अर्धशतक जस्तै, धैयाले पनि प्रभाव पार्छ। शनि सतीको अवधि साढे सात वर्ष हो। जबकि शनिको धैय्याको अवधि साढे दुई वर्ष हुन्छ।

ज्योतिष शास्त्रको गणना अनुसार यस समयमा शनि मकर राशिमा रहेको छ । यहाँ उनी २९ अप्रिलसम्म बस्ने छन् । यसपछि कुम्भ राशिमा प्रवेश गर्नेछ। यस समयमा शनिको नजर ५ राशीमा छ । यस्तो अवस्थामा शनिको दहैयाबाट पिडित व्यक्तिले कहिले मोक्ष पाउँछन् भन्ने थाहा हुन्छ ।

मिथुन र तुला राशिका व्यक्तिहरूलाई धैय्याबाट मुक्ति मिल्नेछ

ज्योतिष शास्त्रका अनुसार शनिदेवले जहिले पनि राशि परिवर्तन गर्नुहुन्छ, कुनै न कुनै राशिलाई धैय्याबाट मुक्ति मिल्छ । जबकि केहि राशिका मानिसहरु सादे सतीको प्रकोपबाट मुक्त हुन्छन् । वैशाख २९ गते शनिले राशि परिवर्तन गर्दा मिथुन र तुला राशिका व्यक्तिहरूले धैय्याबाट मुक्ति पाउनेछन् ।

अर्कोतर्फ, शनि फेरि १२ जुलाईमा मकर राशिमा प्रवेश गर्नेछ। यस स्थितिमा शनि 17 जनवरी, 2023 सम्म रहनेछ। यस अवधिमा मिथुन र तुला राशिका व्यक्तिहरू फेरि शनिको छायामा आउनेछन्। यस्तो अवस्थामा १७ जनवरी २०२३ मा शनिको दशाबाट पूर्ण मुक्ति प्राप्त हुनेछ ।

यसका साथै यी दुई राशिले जहाँ शनिको दहैयाबाट मुक्ति मिल्नेछ भने कर्कट र वृश्चिक राशीलाई शनिको दहैयाबाट मुक्ति मिल्नेछ । यससँगै मीन राशिमा शनिको अर्धशतक सुरु हुनेछ। जबकि धनु राशिका मानिसहरुलाई यसबाट मुक्ति मिल्नेछ ।

शनिलाई बलियो बनाउन के गर्ने ?
शनिदेवलाई प्रसन्न गर्नाले शनिदेवको क्रोध कम हुने जनविश्वास छ । यस्तो अवस्थामा प्रत्येक शनिबार विधिपूर्वक शनिदेवको पूजा गर्नुहोस्। शनि चालिसा र हनुमान चालिसाको पाठ पनि गर्नुहोस्। पिपलको रुखमुनि तोरीको तेलको दियो बाल्नुहोस्। साथसाथै भगवान शिवको पूजा गर्ने ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *