• Fri. Feb 16th, 2024

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

रुसी सेनाकाे आक्रमणमा परी सय भन्दा बढी युक्रेनी सेनाको मृत्यु, ५७ घाइते

Bydeep

Mar 20, 2022

काठमाडौं । रुसी सेनाले युक्रेनको एक सैनिक ब्यारेकमा आक्रमण गर्दा सय भन्दा बढी युक्रेनी सेनाको मृत्यु भएको आशंका गरिएको छ । युक्रेनको माकोलाइभ शहरको उत्तरी क्षेत्रमा रहेको सैनिक ब्यारेकमा रुसले ३ वटा क्षेप्यास्त्र प्रहार गर्दा सय भन्दा बढी युक्रेनी सेना मृत्यु भएकाे आशंका गरिएको हो । करिब २ सय सैनिक रहेको सो ब्यारेकमा गरिएको आक्रमणमा घाइते भएका ५७ जनालाई उपचारका लागि अस्पताल भर्ना गरिएको छ ।

रातको समयमा सैनिकहरु सुतिरहेको अवस्थामा रुसले गरेको यो आक्रमण निकै नै कायर रहेको विश्लेषण गरिएको छ । सो ब्यारेकको भग्नावशेषमा कति सैनिक फसेका छन् भन्ने यकिन नभए तापनि उद्धार कार्य जारी छ । युक्रेनका तापक्रम हाल माइनस ६ डिग्री पुगेकै बेला युक्रेनी सेनालाई मौसमका कारण पनि रुसको प्रतिकार गर्न कठिनाई भइरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *