• Wed. Feb 21st, 2024

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

कमेडियन सुमोना चक्रवर्तीले लगाइन् कपिल शर्मामाथि ठुलो आरोप

Bydeep

Mar 21, 2022

फिल्म ‘द कपिल शर्मा शो’ मा कपिलकी श्रीमतीको भूमिका निभाएकी सुमोना चक्रवर्तीलाई कसले चिन्दैन । जसलाई कपिलले प्रायः ठूला(ठूला भन्दै जिस्क्याउने गरेको देखिन्छ। उनीहरु प्रायः शोमा ठट्टा गरेको देखिन्छ । जसलाई उनका फ्यानहरुले निकै रुचाएका छन् । यसैबीच, हालै सुमोनाको एक भनाई बाहिर आएको छ ।

जसमा उनले अचम्मको कुरा भनेकि छिन् । उनले कपिलमाथि आरोप लगाएकी छिन् । यो सुनेर सबै अचम्ममा परेका छन् । आज हामी यसैको बारेमा कुरा गर्न जाँदैछौं। सुमोनाले यो बयान धेरै अघि दिएकी थिइन् । त्यही क्रममा फिल्मको प्रमोशनका लागि ‘हाफ गर्लफ्रेन्ड’को टोली शोमा पुगेको थियो । जसमा अर्जुन कपूर, श्रद्धा कपुर र चेतन भगत ‘द कपिल शर्मा शो’ को सेटमा उपस्थित थिए ।

यसैबीच, सुमोना स्टेजमा आइन् र कपिलले आफूलाई ईर्ष्या गरिरहेको बताइन्। यदि सुमोनाको करियरको कुरा गर्ने हो भने अभिनेत्रीले यतिबेला ग्ल्यामर उद्योगमा छुट्टै पहिचान बनाएकी छिन् । उनको अभिनयलाई जनताले निकै मन पराउँछन् । तर सुमोनाले आफ्नो सुरुवाती दिनमा निकै संघर्ष गर्नुपरेको थियो । सुमोना बलिउडका मिस्टर परफेक्शनिस्ट आमिर खान र मनिषा कोइरालाको फिल्म ‘मन’मा पनि देखिएकी छिन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *