• Thu. Sep 28th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

काठमाडौंमा हुने सलमान खानको कार्यक्रममा टिकटको मूल्य २५ हजारसम्म !

Bydeep

Mar 24, 2022

काठमाडौं । आगामी जेठ १४ गते दशरथ रंगशालामा बलिउड अभिनेता सलमान खानको उपस्थितिमा कार्यक्रम हुने भएको छ ।बलिउड अभिनेता सलमान खानको काठमाडौंमा तय भएको कार्यक्रममा ३० हजार दर्शक सहभागी हुने अपेक्षा आयोजकले गरेको छ । आगामी जेठ १४ गते दशरथ रंगशालामा सलमानको उपस्थितिमा कार्यक्रम गर्न लागिएको बुधबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा आयोजक ओडीसीले जानकारी दियो ।कार्यक्रमका लागि ४ थरीको टिकट विक्री गर्ने जानकारी दिइयो । जसअनुसार ५ हजार, १० हजार, १५ हजार र २५ हजार दरको टिकट विक्री हुनेछन् ।

यी टिकट चाँडै नै स्वदेश तथा विदेशका दर्शकको सहजताका लागि डिजिटल वालेटमार्फत बिक्री खुला गरिनेछ । कार्यक्रममा बलिउड कलाकार खानअघि नेपाली कलाकारको लाइनअप प्रस्तुति रहनेछ । एक दर्जन हाराहारीका नेपाली कलाकारको करिब डेढ घण्टा प्रस्तुति रहनेछ । त्यसपछि सलमान खानसहितका बलिउड कलाकारको प्रस्तुति रहनेछ । यस्तो कार्यक्रम २०७४ सालमै गर्न खोजिएपनि को’रोनाका कारणले नसकिएको भन्दै आयोजकले पुनः दर्शकको चाहनालाई पूरा गर्न लागिपरेको पत्रकार सम्मेलनमा वितरण गरिएको प्रेस नोटमा उल्लेख गरिएको छ।

थप समाचार : गर्भवती महिलासँग डाक्टरले गरे यस्तो काम ,डाक्टरहरुको यस्तो चमत्कारिक काम सुन्दा पनि विश्वास लाग्दैन

डाक्टरलाई यसरी मात्र नभई भगवानको अर्को रूप पनि भनिन्छ। बारम्बार, डाक्टरहरूले प्रमाणित गरिसकेका छन् कि भगवान पछि कसैको जीवन बचाउन सक्छ भने, त्यो डाक्टर हो धेरै पटक डाक्टरहरूले यस्ता अनौठो केसहरू हल गरेका छन्, जसलाई सुन्दा पनि विश्वास लाग्दैन कि यो वास्तवमै सम्भव छ। भर्खरै डाक्टरहरुले यस्तो चमत्कारिक काम गरेका छन्।

बच्चा जन्माउने समयमा धेरै समस्याहरू हुन सक्छ: वास्तवमा, 23 हप्ताको गर्भवती महिलाको नियमित परीक्षणको क्रममा, डाक्टरहरूले पत्ता लगाए कि उनको गर्भमा रहेको बच्चाको मुटुले रगत प्रवाह गर्न सक्षम छैन। यसको उचित उपचार नगरे बच्चा जन्माउने समयमा धेरै समस्या हुनसक्ने चिकित्सकहरुले बताएका छन्। डाक्टरहरूले बच्चाको गर्भमै उपचार गर्नुपर्ने निर्णय गरे।

बच्चाको मुटुको आकार एउटा बदाम जत्तिकै ठूलो थियो | एक समाचार अनुसार डाक्टरहरुले गर्भमै बच्चाको उपचार गर्न थालेका छन्। डाक्टरहरूले आमाको पाठेघरबाट सुईको सहायताले बच्चाको मुटुमा बेलुन हाले। यस प्रक्रिया पछि, बच्चाको मुटुको माथिल्लो र तल्लो कक्षमा ठाउँ सिर्जना गरियो र रगतको परिसंचरण सामान्य रूपमा सुरु भयो। डाक्टरहरूले यो अचम्मको शल्यक्रिया गर्दा बच्चाको मुटुको आकार एउटा बदाम जत्तिकै ठूलो थियो।

बच्चा हाल दुई महिनाको छ र पूर्ण रूपमा स्वस्थ छ:बच्चाको यस्तो सानो मुटुको शल्यक्रिया निकै कठिन थियो, जुन क्यानडाको टोरन्टोस्थित माउन्ट सिनाई अस्पतालमा गरिएको थियो।आज यो बच्चा पूर्णतया स्वस्थ रहेको र अहिले उनको उमेर दुई महिना रहेको बताइएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *