• Wed. Feb 21st, 2024

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

२५ बर्षीय युवतिको यस्तो ध न्दा सुन्दा सबै अचम्मीत पोखरामा प्रहरीले गर्यो सार्वजनीक

ByDeayam

Mar 25, 2022

साना केटाकेटीहरुलाई ललाइफकाई उनीहरुका गहना चोरी गरेको आरोपमा स्याङ्जा चापाकोटकी २५ वर्षीय अम्बिका पुलामी मगर पक्राउ परेकी छन् । ४ चैतमा बालबालिकाको कानको मुन्द्रा चोरेको आरोपमा उनी समातिएकी हुन् । एउटै आरोपमा उनी समातिएको दोस्रोपटक हो ।

उनी यसअघि ५ पुसमा जिल्ला अदालत कास्कीबाट धरौटीमा छुटेकी थिइन् । चोरीसम्बन्धी कसुरमा समातिएपछि १ लाख रुपैयाँ धरौटी बुझाएर छुटेकी २५ वर्षीया पुलामी फेरि पक्राउ परेकी छन् । स्याङ्जा घर भई पोखरा रामबजार बस्ने उनलाई ४ चैतमा घर नजिकैबाट पक्राउ गरिएको हो ।

अम्बिकासँगै सुन पसल सञ्चालक ६४ वर्षीय थमनसिंह विश्वकर्मा र २७ वर्षीय नितेश विश्वकर्मालाई पनि पक्राउ गरिएको कास्की प्रहरी प्रमुख एसपी रमेश थापाले जानकारी दिए । पक्राउ परेका तीनै जनालाई प्रहरीले सोमबार सार्वजनिक गरेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियोमा

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *