• Wed. Nov 29th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

गर्लफ्रेण्डसँग झगडा परेपछि युवकले ६० करोड रूपैयाँको नोक्सानी गरिदिए !

ByDeayam

Jun 6, 2022

काठमाडौं । एक युवकले आफ्नी प्रेमिकासँग झगडा गरे । झगडापछि उनले चालेको कदमले सबैलाई चकित बनाएको छ । वास्तवमा ती युवकले ६० करोडको नोक्सानी गरेका छन् । यो अपराधमा उनलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । युवकले आफैंले प्रहरीलाई फोन गरेर यसबारे जानकारी गराएका थिए । घटना अमेरिकाको डलास सहरको हो । यहाँ २१ वर्षीय युवक ब्रायन हर्नान्डेजले आफ्नी प्रेमिकासँग झगडा गरेपछि संग्रहालयमा तोडफोड गर्न थाले । ब्रायनले संग्रहालयमा राखिएको ५० लाख डलर (करिब ६० करोड रुपैयाँ)को पुरातन ग्रीक कलाकृति तोडेका थिए ।

अचम्मको कुरा, ब्रायन हर्नान्डेजले आफैंले पुलिसलाई फोन गरे र घटनाको रिपोर्ट गरे र उनले अमूल्य प्राचीन कलाकृतिलाई नष्ट गरेको बताए किनभने उनको ‘आफ्नी प्रेमिकासँग झगडा भएको थियो’। ‘डेली मेल’को रिपोर्टका अनुसार ब्रायन संग्रहालयमा छिरेका थिए र कम्तिमा तीनवटा पुरातन ग्रीक कलाकृतिहरू नष्ट गरेका थिए, जुन करिब २,५०० वर्ष पुराना थिए। यी कलाकृतिको लागत ६० करोड रुपैयाँ अनुमान गरिएको छ । बुधवार राति करिब १० बजे ब्रायन कुर्सीले संग्रहालयको ढोका तोडेर म्युजियम भित्र पसेका थिए ।

प्रहरीले सीसीटीभी फुटेजमा ब्रायनले स्टूलबाट पुरातन कलाकृतिहरू तोडेको देखाएको छ। ब्रायनले नष्ट गरेका वस्तुहरू दुर्लभ पुरातात्विक वस्तुहरू थिए र ती अत्यन्त मूल्यवान थिए भनेर प्रहरीले एउटा शपथपत्रमा भन्यो। एक प्रहरी अधिकारीका अनुसार ब्रायनलाई गिरफ्तार गरिएको छ र अधिकारीहरुसमक्ष अपराध स्वीकार गरेका छन्। उनले भने कि जब म्युजियममा उपस्थित गार्डहरूले ब्रायनलाई रोक्न खोजे र उनी यहाँ के गर्दैछौ भनेर सोधे, उनले भने कि उनी आफ्नी प्रेमिकासँग रिसाए, त्यसैले सम्पत्ति नष्ट गरे।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *