• Wed. Nov 29th, 2023

अग्रिम पोष्ट

सर्वाधिक हेरिने अनलाइन

५ दिनको बिदा लिएर घर आएका पत्रकारको घाँस काट्ने क्रममा लडेर मृत्यु

Bydeep

Jun 8, 2022

गुल्मी । गुल्मीमा घाँस काट्ने क्रममा लडेर एक पत्रकारको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको धुर्कोट गाउँपालिका–४ जैसीथोकका ३४ वर्षीय घनश्याम पोखरेलको घाँस काट्ने क्रममा रुखबाट लडेर मृत्यु भएको हो । प्रहरीका अनुसार पोखरेल मंगलबार दिउँसो अफ्नै घर नजिकैको जंगलमा आँपको स्याउला काट्नेक्रममा लडेर घाइते घाइते भएका थिए ।

त्यसपछि उनलाई उपचारका लागि गुल्मी अस्पतालमा लगिएको थियो । अस्पताल पुर्याउने बित्तिकै अस्पतालले मृत घोषणा गरेको थियो । उनी नवलपरासी कार्याक्षेत्र बनाएर पत्रकारिता गर्दै आएका थिए । पोखरेल नवलपरासीस्थित रेडियो दौतरीका स्टेसन म्यानेजसमेत हुन् । त्यस्तैगरी उनी प्रेस सेन्टर नवलपरासी अध्यक्ष थिए। उनी कार्यालयबाट ५ दिनको बिदा लिएर गाउँघरमा भेटघाटका लागि आएको पारीवारिक श्रोतले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *